Divadlo The Hadr

Hra: Malý velký kabaret

Evžen a Jára přijdou do divadla na pohádku, tam ale zjistí, že žádné divadlo se nekoná, tak se rozhodnou, že si představení udělají sami. A chtějí si zahrát na pohádku o pejskovi a kočičce, a tak se dohadují, kdo bude pejsek a kdo kočička, nakonec spolu začnou péct dort, ale jak jsou nešikovní, tak se jim to nepovede a proto si zkusí zahrát na cirkus a to budou všichni koukat jak si všichni zacvičí a na konec si dají ještě jednu pohádku. Představení je interaktivní a protkané písničkami pro děti a rodiče se také pobaví.

Divadlo Plyšového medvídka

Hra: Záhady Dědečkova dvorku

Detektivní příběh i pro ty nejmenší děti. Usedlost zvaná Dědečkův dvorek je obestřena řadou záhad a tajemství. Sousedům se ztrácí zelí, kočce mléko a slepici někdo ukradl kuřata! Sérii podivných případů společně s dětmi řeší Baryk – sympatický jezevčík a neomylný psí detektiv. Interaktivní pohádka pro nejmenší, plná dobrodružství, záhad, napětí a písniček. 

Pecha Kucha

Smyslem projektu Pecha Kucha je, aby prezentace byly co nejhutnější, s cílem udržet pozornost posluchačů. Během jednoho večera tak má každý z přednášejících 6 minut a 40 sekund, během nichž může předvést 20 obrázků, přičemž každý z nich může komentovat po dobu 20 sekund. Přijďte se inspirovat zajímavými prezentacemi od lokálních tvůrců.

Mechulaláci

Interaktivní písničková show pro děti s vůní lesa Přijďte si pro originální hudební zážitek. Těšit se můžete na autorskou tvorbu v poutavé hudebně-divadelní formě.