Program poskládaný pod taktovkou  Lucie Redlové

Prdelořežba

Nová studentská kapela z Rožnova a Valmezu ve složení basa, kytara, bicí, saxofon a zpěv. Hrají vše od folku po ska a je to jejich třetí koncert, takže jsme všichni moc zvědaví!

Od 15:00 do 15:40

Štěpánka Šedá

Vyrůstala v srdci valašských kopců, kde se jí dostalo skvělé undergroundové výchovy. Hudba byla vždycky důležitou součástí jejího života a tímto směrem ji to táhlo, protáhlo přes brněnské a pražské kluby a dotáhlo zpátky na Piškovou, do lesa nad Valmezem. Konečně začala psát vlastní věci a předvede nám je v plné síle!

Od 16:00 do 16:40

Rivermons

Trojice hudebníků se základnou na Valašsku hrající alternative-indie s příměsí dreampopu. Mají pěkně našlápnuto na klubové scéně a dávají dohromady materiál na první CD.

Od 17:00 do 17:40

Chrisis (SWE/USA)

Funky-folkové duo, ve kterém zpívají Chris Coleman a Christoffer Strandh ve svých rodných jazycích a doprovází se přitom střídavě na kytary, basu či trumpetu. Je to takové smoothie jejich domovských kapel Mosskin a Chris Beach, které působily svého času v Rožnově pod Radhoštěm.

Od 18:00 do 18:40

Beata Bocek

Všestranná písničkářka, střídající při svých vystoupeních kytaru, ukulele, akordeon a zasmyčkovaný zpěv v češtině, polštině, „po naszymu“, angličtině i „hatmatilštině“. Docela dlouho bydlela ve Valmezu i Rožnově, proto ji považujeme za lokální.

Od 19:00 do 19:40

KLID.

Nová kapela z Valašského Meziříčí. Žánrová hudba. Ale o žánr jim nejde. Mají rádi život, přírodu a dobrou náladu. Mladý kytarista Radim Dobeš se už na naší akci objevil před 2 lety v premiéře kapely Undertow a byla to fakt jízda, tak se těšíme na nový projek.  

 
Od 20:00 do 20:40

Juhyň Introvert Trio

Juhyň, nenapravitelný srdcař, folkař s duší bigbíťáka a rocker s duší folkaře. Výborný kytarista se obklopil neméně výbornými muzikanty z Valmezu a okolí a završí náš hudební program. Miluj lásku!

Od 21:00 do 22:00