🪣 Kolik je vstupné?

Vstupné je i letos dobrovolné. Budeme rádi, když energii a čas dobrovolníků oceníte i finančně u info stánků. Můžete platit až odchodné dle spokojenosti. Jsme vděční, že i letos se můžeme opřít o město a sponzory, kteří jsou klíčoví v realizaci stále rostoucího projektu, který snad roste zajímavostí i pro vás.

🏁 Jak se můžu zapojit do alegorického průvodu, který startuje ve 13:30 z náměstí?

Stačí přijít, mít dobrou náladu a třeba nějaké mávátka či žonglovátka. Potěší nás i pestré oblečení účastníků, ale nic z toho není podmínkou. Přítomnost a nastavení “užiju si to” je dostačující 🙂

👶 Je program vhodný pro děti?

Určitě! Program jsme stavěli tak, aby se zabavili malí i velcí. Speciálně pro děti bude připravena spousta her od Vrtule, divadýlka, malování na oblečení, dětské vysokozdvižné vozíky, čtení a další radovánky.

🐶 Mohou do areálu psi?

Bohužel ne. Platí to i pro jiná domácí zvířátka. Kromě dětí:) Jsme návštěvníky v areálu dopravního hřiště, kde je zvířatům vstup zakázán, takže ctíme zaběhlé zvyklosti.

💳 Dá se platit kartou?

Ano i ne. Kartou lze platit dobrovolné vstupné a u pár stánků. Hotovost by však ve vaší peněžence či kapse rozhodně neměla chybět.

🚙 Akce je na dopravním hřišti. Bude možné zapůjčit si dopravní prostředky nebo využít svoje kola či odrážedla?

Areál bude zaplněn různými aktivitami. Aby nám tam všem bylo hezky a bezpečně, budeme tam chodit převážně pouze po svých. Občas kolem návštěvníků může prosvištět dětský vysokozdvižný vozík a to nám přijde jako strop 🙂

🌦️ Bude se akce konat i za špatného počasí?

Přemýšlíme i nad mokrou variantou, která by nebyla tak pestrá, ale věříme, že i přesto zajímavá. Pokud by padaly trakaře, padne i letošní ročník… Zrušili bychom v předstihu.

🅿️ Kde poblíž se dá nejlépe zaparkovat?

Nejbližší veřejné parkoviště jsou u Kauflandu a na Seifertova. Přijďte ale pěšky, díky stánkům s občerstvením toho jistě nebudete litovat.