Jsme spolek
Parta lidí z korporátů, sociálních služeb, volnonožci, státní zaměstnanci, podnikatelé nebo umělci. A není nám jedno, jakou má Valmez energii.
Festival děláme, protože nás baví ukazovat, že i ve Valmezu mohou vznikat trochu jiné, někdy možná až nečekané, věci. Každý ročník začíná místem, hromadou nápadů a debatami nad tím, co má opravdu smysl. Pak si Kaski vezme do hlavy nějaký super nápad a všechno do sebe najednou zaklapne. Přípravy na další ročník můžou vypuknout.














